altyazılı porno

Cumartesi
Parçalı Bulutlu
15°C | 27°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
15°C | 23°C
Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
15°C | 24°C

Başkan Kemal Çetin’den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Kemal Çetin’den Kurban Bayramı Mesajı

Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN) Genel Başkanı Kemal Çetin, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Kurban Bayramının bu yıl coronavirüsü önlemleri kapsamında geçirileceğini ifade eden TTİŞVEREN Genel Başkanı Kemal Çetin, “Kurban Bayramımızın birlik ve beraberlik ruhu içerisinde, kurallara uygun şekilde en kısa zamanda bu musibetten kurtulmak için maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına tam uyulmasını temenni ediyor, üyelerimizin, milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.” Dedi.

TTİŞVEREN Genel Başkanı Kemal Çetin, yayımladığı kutlama mesajında, “Kainatın yaratıcısı ve âlemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Yaşanan pandemi aramıza mesafe koysa da gönüllerimizden sevgiyi uzaklaştırmasın.
Böylesine güzel bir ülkede, kardeşliğin hüküm sürdüğü topraklarda, bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Paylaşmanın, yardımlaşmanın, gönülleri fethetmedin zamanı olan bayramların kardeşliğimizi daha da pekiştirmeye vesile olacağına inancımız tamdır.
Ülkemizde ve dünyada etkisini hala sürdüren pandemiden dolayı kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını tehlikeye atmamak için daha dikkatli olmamız, bayram geleneklerimizin bazılarından vazgeçmemiz gerekiyor.
Geleneksel bayramlaşma yerine, pandemi kurallarına uygun şekilde en kısa zamanda bu musibetten kurtulmak için maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına tam uyulmasını temenni ediyorum.
Bayram vesilesi ile yollara düşen tüm vatandaşlarımıza hayırlı yolculuklar diliyorum. 
Trafik kurallarına uymamız hepimizin can güvenliği için hayati önem taşıdığını hatırlamak isterim.
Birliğimizi ve beraberliğimizi perçinleyecek olan bu müstesna günün aziz milletimize, sendikamızın tüm üyelerine, İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, sağlık, esenlik ve mutluluklar dilerim.” İfadelerine yer verdi.

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®