altyazılı porno

Pazartesi
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
18°C | 26°C
Salı
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
17°C | 26°C
Çarşamba
Mevzi Sağanak
19°C | 26°C

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Kutlu Olsun

Yakın tarihimizde bir dönüm noktası olan 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. sene-i devriyesi nedeniyle, Toplu Taşıma İşveren Sendikası (TT-İŞVEREN SENDİKASI) Genel Başkanı Kemal Çetin, bir mesaj yayımladı.

TT-İŞVEREN SENDİKASI Genel Başkanı Kemal Çetin, ‘15 Temmuz aziz milletimizin hainlere dersini verdiği eşsiz bir zaferidir’ dedi…

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin üzerinden dört yıl geçti.

Demokratik yönetimi yok etmeyi hedefleyen ve bu sinsi emellerini 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde 251 kişiyi şehit ederek gerçekleştirmek isteyen FETÖ'nün hain planının Milletin iradesiyle yok edildiğini ifade eden TT-İŞVEREN SENDİKASI Genel Başkanı Kemal Çetin, 15 Temmuz’da milletin hainlere karşı birleşerek tarihte eşi benzeri olmayan bir kahramanlık gösterdiğini söyledi.

TT-İŞVEREN SENDİKASI Genel Başkanı Kemal Çetin, yayımladığı mesajında aziz Türk milletinin tanklara, toplara ve uçaklara karşı durarak zafer ve destanlarla dolu tarihine bir sayfa daha eklediğini belirtti.

Türkiye’ye ve millî iradeye yapılan bir suikast olan 15 Temmuz ihanet girişimine karşı milletin ortaya koyduğu direnişin tarihte eşi benzeri olmadığını kaydeden TT-İŞVEREN SENDİKASI Genel Başkanı Kemal Çetin mesajında şu cümlelere yer verdi:

"Yakın tarihimizde bir dönüm noktası olan 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. sene-i devriyesini idrak ediyoruz. 15 Temmuz Aziz Milletimizin Hainlere Dersini Verdiği Eşsiz Bir Zaferidir. 15 Temmuz’da Aziz milletimiz hainlere karşı birleşerek tarihte eşi benzeri görülmemiş bir kahramanlık sergilemiştir.
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin üzerinden dört yıl geçti.
Demokratik yönetimi yok etmeyi hedefleyen ve bu sinsi emellerini 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde 251 kişiyi şehit ederek gerçekleştirmek isteyen FETÖ'nün hain planı Milletin iradesiyle yok edilmiştir.
Milletimiz; cesareti ve ferasetiyle, bu hain darbeyi durdurmuş, birliğimize ve bütünlüğümüze kastedenlere gereken cevabı dik duruşuyla vermiştir.
Bu ülke ecdadımızın, şehitlerimizin kanıyla sulanarak kazanıldı ve bize emanet edildi.
Bizler de bugünün insanları olarak ecdadımızdan aldığımız bu kutsal mirası, bu mukaddes toprakları inşallah bizden sonraki nesillere daha güçlü bir şekilde teslim edeceğiz.
Bu vatana kast eden hiçbir kimseyi, 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız.
15 Temmuz şehitlerimize ve vatan için canını feda eden bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla anıyoruz." 

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®