Pazartesi
Parçalı Bulutlu
20°C | 31°C
Salı
Sağanak Yağışlı
20°C | 26°C
Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
16°C | 23°C

TTİŞVEREN Sendikası Ankara Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı


TTİŞVEREN Sendikası Ankara Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı 1

TTİŞVEREN Sendikası Ankara Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN SENDİKASI) Ankara Şubesi 1.Olağan Genel Kurulu yapıldı. 

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası’nın ‘Hak, Adalet, Ekmek, Emek, Demokrasi Mücadelesi’ için kurulduğunu ifade eden Genel Başkan Çetin“bu onurlu, bu kutlu, bu özverili hak, adalet, ekmek, emek, demokrasi mücadelemizi başlatırken, sendikamızın kurucular kurulundan itibaren yanımızda yer alan, içerisinde bulunan, omuz veren bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum…” Dedi.

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN SENDİKASI) Ankara Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu 5 Kasım 2017 günü gerçekleşti… 

Ülke düzeyinde teşkilatlanarak, toplu taşıma sektörünün kalbi ve sesi haline gelen Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Ankara Şubesi’nde de Genel Kurul Heyecanı yaşandı…

Demokrasi şöleni yaşanan Genel kurulda Ankara şube yönetimine Hüsamettin Günüç Başkanlığındaki liste, oybirliği ile seçildi.

Genel Kurul sonuçlarının açıklanmasının ardından teşekkür konuşması yapan Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Ankara Şube Başkanı Hüsamettin Günüç, genel kurul üyelerine teşekkür ederek, Sayın Genel Başkanım camiamızın değerli Başkanları, Kıymetli misafirler Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikasının Ankara Şubesi 1’inci Olağan Kongresini gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Toplu Taşıma sektörümüzün yapısal sorunları azımsanmayacak kadar fazladır. Bu yapısal sorunlara burada tek tek değinecek değilim. Lakin ödevimizi biliyoruz. Bu konuda elimizden gelen her türlü çalışmayı yapmaya hazırız ve yapacağız.

Sayın Genel Başkanımız ve Yönetimimizin önderliğinde bugüne kadar Hükümet nezdin de Sayın Bakanlarımız ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcılarımızla sektörün sorunları ile ilgili bir çok kez toplantılar düzenlenmiştir. Bunun ilk meyvesini Halk Otobüslerinin Kanun kapsamına alınarak Cumhuriyet tarihinde bir ilk gerçekleştirilmiştir. Bundan sonra da sektörümüzün sorunlarını yakinen takipçisi olacağız. Dik duracağız diklenmeden bugünlere kadar halının altına süpürülmüş bir yığın haline gelmiş yapısal sorunları siyasi Partilerimizin ve Hükümetimizin ve bize vereceği destekle inşallah bir bir çözeceğiz. Bunda kararlıyız.

Toplu Taşıma yapan Esnafımızın verimli güler yüzlü kaliteli hizmet verebilmesi için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bugün burada bulunarak genel kurulumuzu onurlandıran Genel Başkanım Kemal Çetin ve Genel Sekreterimiz Metin İşsever, Genel Mali Sekreterimiz Ömer Polat, Ege Bölge Başkanımız Bahattin Ezber’e, Aydın Şube Başkanımız İsmail İzmirlioğlu’na adını sayamadığım tüm başkanlarımıza, tüm konuklara,  tüm katılımcılara ve tüm üyelerimize bana verdikleri destek için çok teşekkür ederim…

Bu duygularla Toplu Taşıma İşverenleri Sendikasının Ankara Şubesi 1’inci Olağan Kongresinin ülkemize, milletimize ve esnafımıza hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ederim.

Genel Kurulumuzun üyelerimize, milletimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum…” Dedi… 

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®