|


|


|

Tüm İslam Aleminin Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun

Tüm İslam Aleminin Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN) Genel Başkanı ve S.S. İstanbul Özel Taşımacılık Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Kemal Çetin, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Kemal Çetin, "Hz. Peygamberimizin insanlığa sunduğu değerleri anlayarak dargınlıklardan, küskünlüklerden ve kutuplaşmalardan uzak, huzur dolu bir Mevlid Kandili geçirmeyi diliyorum " ifadelerini kullandı.

Mevlid Kandili dolayısı ile yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Mevlid Kandili, alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz'in dünyaya geldiği günü ifade etmektedir. Alemlere rahmet olarak gönderilen, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed´in (SAV) doğumunu kutladığımız bu gecede, rahmet elçisi Peygamber Efendimizin insanlığa olan merhametini, adaletini, sabrını, cömertliğini çok daha iyi idrak edebildiğimiz bir gece. Bu gece insanlığın önündeki iyilik, dostluk ve bereket kapılarını aralayan bir gece. Bizler için bir şükran vesilesi olan Mevlid Kandili´nde Hz. Peygamberimizin insanlığa sunduğu değerleri anlayarak dargınlıklardan, küskünlüklerden ve kutuplaşmalardan uzak, huzur dolu bir Mevlid Kandili geçirilmesini temenni ediyorum. Manevi feyziyle gönüllerimizi aydınlatan Mevlid Kandili´nde tüm İslam Aleminin kandilini tebrik ediyor, birlik ve beraberliğimize, barış ve huzura vesile olmasını Cenab-ı Allah´tan niyaz ediyorum. Mevlid Kandilinin tüm insanlığa sevgi, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyorum." 

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®