altyazılı porno

Cumartesi
Az Bulutlu
22°C | 30°C
Pazar
Az Bulutlu
22°C | 28°C
Pazartesi
Az Bulutlu
23°C | 28°C

Öğretmen Aydınlık Yarınların Anahtarıdır

Öğretmen Aydınlık Yarınların Anahtarıdır

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Çetin, "Kendini geliştiren ve ufku açık öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz, aydınlık yolda yürümeye devam edecektir." Dedi.

Başkan Çetin mesajında; “Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmenliği'ni kabul etmesinin 91. yıldönümünü ve 1981 yılında kabul edilen Öğretmenler Günü’nün 38. yıldönümünü kutluyoruz.
Öncelikle eğitim kıymetlidir; Yüce dinimiz de okumaya büyük önem vermiştir. Nitekim Kur'an'ın ilk emri 'Oku!' olmuştur. Dünyanın en onurlu mesleklerinden biri olan öğretmenlik; Emek, sabır ve hoşgörü isteyen, bedeli hiçbir maddi karşılıkla ölçülemeyecek kadar değerli, saygın bir meslektir.
Öğrencileri yetiştirmek, toplumumuzu muasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak ve eğitimde kaliteyi artırmak için öncül kaynağımız, kanalımız ve eğitimin en temel unsuru öğretmenlerdir.
Öğretmen, insanı ve dolayısıyla toplumu şekillendiren, aydınlık yarınların anahtarıdır. Geleceğimizin inşası öğretmenlerimiz sayesinde gerçekleşecektir.
Kendini geliştiren ve ufku açık öğretmenlerimiz sayesinde ülkemiz, aydınlık yolda yürümeye devam edecektir. 
Saygıdeğer öğretmenlerimizin bu onur gününü kutlarken; Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, eğitim şehitlerimizi, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, kutsal mesleğin onurlu temsilcileri olan öğretmenlerimizi sağlık, mutluluk ve başarı dilekleriyle sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” Cümlelerine yer verdi.

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®