altyazılı porno

Çarşamba
Karla Karışık Yağmur
6°C | 7°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
0°C | 5°C
Cuma
Çok Bulutlu
1°C | 9°C

İki Özel Günü Aynı Anda İdrak Ediyoruz Kutlu Olsun

İki Özel Günü Aynı Anda İdrak Ediyoruz Kutlu Olsun

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, iki değerin aynı gün yaşandığını belirterek, İnsanlığın Kurtuluş Günü Kadir Gecemiz Mübarek Olsun, 19 MAYIS Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 101’inci yılı kutlu olsun.” Dedi.

TTİŞVEREN Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin,  yayınladığı iki bölümlük mesajının Kadir gecesi bölümünde şu ifadelere yer verdi:

“Mübarek Ramazan ayının son günlerine yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesine ulaşmanın mutluluğu ve huzuru içerisindeyiz. Yüce Allah’ın tüm insanlığa kurtuluş çağrısı olarak göndermiş olduğu Kur’an’ın indirilmeye başlandığı, esenlik ve güvenliğin kainata yayıldığı, ilahi rahmet ve lütufların bol olduğu bu gecenin tüm insanlık için huzur, barış ve kurtuluşa vesile olmasını diliyor, tüm milletimizin, sendikamızın tüm üyelerinin ve tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutluyorum.”

TTİŞVEREN Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin’in 19 Mayıs içerikli bölümünde ise “19 Mayıs; Türk milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı günün adıdır.” Diyerek şu ifadelere yer verdi:

“Bugün iki özel günü aynı anda idrak ediyoruz. Ulu Önder Atatürk’ün Samsun’a ayak basarak Millî Mücadeleyi başlatışının 101. yıl dönümü. Milletimizin bağımsızlığını kazanmasında en önemli role sahip bu adımın yıl dönümünde büyük gurur ve mutluluk hissediyoruz. Şafaksız bir gecenin en karanlık anında parlayan bir kıvılcımdı Bandırma Vapuru. 19 Mayıs'ta Samsun'a yanaştığında rıhtımda bekleyenlerin; ardından Anadolu'da karanlıklar içinde bekleşip duran milyonların yüreğini tutuşturdu. Özgürlük, egemenlik uzak ufukların hayaliyken işte bu kıvılcımla 101 yıl sonra bile sönmeyen bir kora dönüştü. Mustafa Kemal Atatürk'ün doğum günü olarak seçtiği bugün, 19 Mayıs, yalnızca onun değil; sizin, benim, hepimizin doğum günüdür. Tüm üyelerimizin, Türk Gençliğinin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun.” 

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®