|


|


|

Başkan Kemal Çetin’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Kemal Çetin’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Toplu Taşıma İşveren Sendikası (TT-İŞVEREN SENDİKASI) Genel Başkanı Kemal Çetin, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Çetin; “Dünyanın en önemli, en kutsal görevini yapan eğitim ve öğretimi yaşam biçimi olarak kabul etmiş tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, hayatımıza kattıkları tüm değerler için teşekkür ediyorum.” Dedi

Çetin mesajında şu ifadelere yer verdi;

 “24 Kasım Öğretmenler Gününde, tarih içinde her zaman ayrı bir yer verilen, en kutsi makamlara layık görülen sevgili öğretmenlerimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.
Dünyanın en önemli, en kutsal görevini yapan eğitim ve öğretimi yaşam biçimi olarak kabul etmiş tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, hayatımıza kattıkları tüm değerler için teşekkür ediyorum.
Dünya ve ülkemizde etkisini sürdüren pandemi nedeniyle en fazla eğitim sistemi ve öğretmenlerimiz etkilendi.
Bütün bu zorluklara göğüs geren, öğretmenliğe gönül vermiş; yıllarını öğrencilerine adamış ve tecrübeleriyle bizlere ışık olamaya devam eden bütün emekli öğretmenlerimize, hizmetleri için şükranlarımı sunuyorum. 
Her türlü zorluğa karşı görevlerini büyük bir özveri ve sevgiyle yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, başta Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve vazifeleri başında şehit edilen öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.
Sevgi, şefkat ve bilgi neferleri öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum”

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®