Pazartesi
Parçalı Bulutlu
20°C | 31°C
Salı
Sağanak Yağışlı
20°C | 26°C
Çarşamba
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
16°C | 23°C

Başkan Çetin Ramazan Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı

Başkan Çetin Ramazan Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı
Türkiye Toplu Taşıma İşverenler Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, On bir ayın sultanı rahmet bereket ve huzur ayı mübarek Ramazan ayını bir mesajla kutladı…

Türkiye Toplu Taşıma İşverenler Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin,  “On bir ayın sultanı rahmet bereket ve huzur ayı olan mübarek Ramazan ayına erişmenin mutluluğu içerisindeyiz. Hoş geldin şehri Ramazan.” Dedi. 

Başkan Çetin mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içinde olacağına inanıyorum. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan-ı Şerif'i bu erdemli özelliklerin her birimize yerleşmesi için bir vesile olarak değerlendirmeliyiz.
Tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan büyük bir salgınla mücadele içerisindeyiz. Gönül isterdi ki hep birlikte teravihler kılacağımız, bayram namazları eda edeceğimiz bir Ramazan ayı yaşamış olalım. İnşallah güzel günler artık bizler için uzak değil. İnanıyorum ki milletçe el ele verip bu sıkıntılı günlerinde üstesinden geleceğiz. O eski Ramazanları tekrardan yaşayacağımız, yan yana olup kucaklaşacağımız birlikte bayram namazları kılacağımız günler olacak. Ülkemize ve tüm insanlığa sağlık kardeşlik huzur ve hayırlar getirmesini temenni eder, tüm İslam aleminin, milletimizin ve üyelerimizin Ramazanını tebrik ederim."

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®