altyazılı porno

Çarşamba
Karla Karışık Yağmur
6°C | 7°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
0°C | 5°C
Cuma
Çok Bulutlu
1°C | 9°C

Başkan Çetin Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

Başkan Çetin Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

TTİŞVEREN Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, Ramazan Bayramı münasebeti ile kutlama mesajı yayımladı.

Korona virüs nedeniyle mesafelerin olacağı bir bayramın yaşanacağını ancak gönüllerin bu bayram daha da yakınlaşacağını dile getiren Başkan Çetin, "##Hayat eve sığar  - ##Evde kal Türkiye" dedi ve mesafeli de olsa bayram sevincinin yaşanıp yaşatılacağını kaydetti.

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası olarak, Toplu Taşıma Sektörünü temsil eden üyelerimizle birlikte sevinçte, tasada tek vücut halindeyiz. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha nihayete erdirdik. Huzur içerisinde geçirdiğimiz Ramazan ayı, bayram sevinci ile taçlanmaktadır.

Ramazan Bayramı’nda korona virüs nedeniyle mesafeler olacak ancak gönüllerimiz daha fazla yaklaşacak.

İdrak ettiğimiz bu Ramazan Bayramı, inşallah ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen salgınının sona ermesine, dünya üzerinde zulüm altında bulunan kardeşlerimizin kurtuluşuna;  tüm insanlığın huzur ve güven, sağlık içinde geleceğe umutla bakmasına vesile olur.

Her ne kadar bu Ramazan Bayramı’nı evlerimizde geçirecek olsak da bayram ruhunu, millet olarak yaşayacağımıza inanıyorum.

Bu günlerde hepimize düşen evde kalmak, hassasiyetle ve kararlılıkla tedbirlere ve konunun uzmanları tarafından önerilen kurallara uymaktır. Kısa sürede ve en az hasarla bu dönemi atlatmak istiyorsak bunları yapmamız gerekmektedir. 

Rabbimden, sevgi, kardeşlik, muhabbet, kucaklaşma, vuslat günleri olan bayram günlerini, hakkıyla idrak etmenizi diliyorum.

Bu vesile ile bayramın, başta İslam dünyası olmak üzere, tüm insanlık için hayırlara vesile olması temennisiyle, tüm milletimizin, sendika üyelerimizin, bizlerle birlikte görev yapan tüm arkadaşlarımın aile ve yakınlarının Mübarek Ramazan bayramını tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®