|


|


|

Başkan Çetin Kurban Bayramı Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayınladı

Başkan Çetin Kurban Bayramı Nedeniyle Kutlama Mesajı Yayınladı

Türkiye Toplu Taşıma İşverenler Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı;

Başkan Çetin mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz.  
Biliriz ki, bayramlar dayanışmadır. Biliriz ki, bayramlar kardeşliktir. Birliktir.
Biliriz ki, bayramlar acılarımızı yüreğimize gömerek sevinçlerimizi, mutluluklarımızı paylaşarak kucaklaşmaktır.
Bu Kurban Bayramında da, her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız.
Bugüne kadar her konuda birlik ve beraberlik örneği gösteren değerli sendika üyelerimizin insanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı bu mübarek günden istifade edeceklerine birbirine daha da çok kenetleyeceği inancındayız.

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Hizmet kolunun tek yetkili sendikası olan Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikamızın tüm üyelerinin, bu onurlu, bu kutlu, bu özverili hak, adalet, ekmek, emek, demokrasi mücadelemizi başlatan, içerisinde bulunan, omuz veren bütün arkadaşlarımın bütün Türk Milletinin ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyorum.”

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®