altyazılı porno

Çarşamba
Çok Bulutlu
9°C | 17°C
Perşembe
Az Bulutlu
9°C | 17°C
Cuma
Parçalı Bulutlu
9°C | 17°C

Başkan Çetin’den Babalar Günü Kutlaması

Başkan Çetin’den Babalar Günü Kutlaması

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, Babalar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Babalarımızın her zaman büyük bir sevgi, saygı ve hürmeti hak ettiğini anlatan TTİŞVEREN Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, “Güçlü bir toplum güçlü bir aile yapısıyla oluşmaktadır. Ailenin direği olan babalarımız, gece gündüz demeden alın teri döküp elindekini avucundaki ailesi için kullanmaktadır. Baba demek sığınılacak bir liman, arkanda dağ gibi duran demektir.  Mertliği, ahlakı, cesareti, dürüstlüğü ve şerefi bizlere aşılayan babalarımız hayat öğretmenimiz olmuşlardır. Hayatın anlamını zorlukları ve bu zorluklarla başa çıkmayı güzellikleri ve paylaşmayı bize öğreten ailemizi koruyucu babalarımız en kıymetli varlıklarımızdır. Varlıklarıyla bize güç veren babalarımız sevgisi ve şefkatiyle ömrünü ailesine vakfetmiştir.
Ömrünü ailesinin daha iyi ve güzel olması için ayıran bir babanın bu dünyada isteyeceği tek şey ise evladına güvenli ve sağlam bir gelecek kurmaktır. Hayalinde bile kendinden önce ailesini düşünen babalarımız ve annelerimiz en kıymetli hazinemizdir. Asla saygıda kusur etmemeli onlar için çok çalışmalıyız.” dedi

Şehit babalarının asla unutulmaması gerektiğine dikkat çeken Çetin, “Vatan uğruna evladını şehit verdikten sonra, ‘Vatan sağ olsun’ diyen Şehit Babalarımızın bu vesileyle bir kez daha ellerinden öpüyorum. Şehit Babaları Türk Milletinin gözbebeği ve bölünmez bütünlüğünün teminatı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle Şehit Babalarımız başta olmak üzere, sendikamızın üyesi olan babalarımızın ve tüm babalarımızın Babalar Gününü kutlarım. Rahmetli olan babalarımızın ruhlarının şad olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.” Diye konuştu.

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®