altyazılı porno

Çarşamba
Karla Karışık Yağmur
6°C | 7°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
0°C | 5°C
Cuma
Çok Bulutlu
1°C | 9°C

Başkan Çetin`den Anneler Günü Kutlama Mesajı

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı. 

Annelerimizin en değerli varlıklarımız olduğunu ifade eden TTİŞVEREN Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, “Peygamber Efendimiz (SAV) şöyle buyurmuştur. Anne cennet kapılarının ortasındadır. (İbn Hanbel, V, 198); Cennet annelerin ayakları altındadır. (Nesâî, Cihad, 6) Bu hadisi şerifler İslamiyet’in annelerimize bakışını da anlatmaktadır. Karşılıksız ve koşulsuz bir sevgiye dayanan, hiçbir değerle kıyaslanamayacak kadar yüce bir duygudur annelik...
Annelerimiz karşılıksız sevgileri, şefkatleri ve sonsuz özverileri ile başımızın tacıdırlar.
Bizi biz yapan değerleri barındıran annelerimiz, varlıklarıyla bizleri onurlandırmakta, geleceğimizi ellerinde şekillendirmektedirler.
Şüphesiz ki, onlara olan vefa borcumuzu hiçbir şekilde ödeyemeyiz. Kaldı ki dünya da anne sevgisinin yerini dolduracak başka bir sevgi de yoktur. Çünkü onlar dünyanın en değerli ve kutsal varlıkları oldukları gibi, onlara layık evlat olmak da bizlerin yerine getireceği en önemli görevdir.
Koşulsuz sevgi ve sorumluluklarının karşılığında annelerimiz hatırlanmayı, değer görmeyi, saygıyı ve takdiri herkesten daha çok hak etmektedir.
Bu vesileyle tüm annelerimizin, üyemiz olan annelerin ve üyelerimizin annelerinin günü kutlu olsun…”

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®