altyazılı porno

Çarşamba
Karla Karışık Yağmur
6°C | 7°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
0°C | 5°C
Cuma
Çok Bulutlu
1°C | 9°C

Başkan Çetin’den 2020 Yılı Mesajı

Başkan Çetin’den 2020 Yılı Mesajı

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, “Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla, 2020 yılının üyelerimize, ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum.” Dedi.

Çetin, “Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası olarak çabamız ve enerjimiz, başta üyelerimizin sorunlarına sahip çıkmak çözüm üretmek ve mutlu etmeye yönelikti. Bu çabalarımız 2020 de artarak devam edecektir.” İfadelerine yer verdi.

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin 2020 Yılı nedeniyle tebrik mesajı yayımladı.  

Başkan Çetin mesajında, şu ifadelere yer verdi:

 “Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2020 yılına girmeye sayılı saatler kaldı. Millet olarak zorlukların yaşandığı, acısı ve tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Her yeni yılı beklentiler, umutlar ve hayallerle karşılarız. Yeni yıl insanlık için; yeni başlangıçlar, yeni kararlar ve yeni atılımlar demektir.
2019 yılını geride bıraktığımız bu günlerde geleceğe ümitle bakmanın heyecanını da yaşıyoruz.
Takvim yapraklarının 2020’yi göstermesine az bir süre kala geçmiş gün ve ayların etraflıca muhasebesini yapmak, geleceğe dönük umutları yeni baştan formatlamak bizleri umutlandıracak, yüreklendirecek bir olgu olarak önümüzde durmaktadır.
Yapay tartışmaların, suni gündemlerin, kısır çekişmelerin bir daha asla tekrarlanmayacağı inancı ile özellikle milletimizi birleştiren ve Türkiye’nin temel harcı olan ortak değerlerimizin korunması noktasında hassasiyet içinde olunması gerekmektedir.
Bizler; hoşgörüyü, bir arada yaşama kültürünü ve sevgiyi hayatın her anına yansıtabilen çok özel bir coğrafyanın insanlarıyız.
Yeni bir yılın eşiğinde elbette geleceğe umutla bakmak, yarınlardan çok şey beklemek, ancak dünden de ders almak gerekmektedir.
2019 yılı, yaşadığımız acılarla ve tatlılarla birbirimize kenetlendiğimiz, hepimizi mutlu kılan olaylarla dostluğumuzu ve kardeşliğimizi pekiştirdiğimiz bir yıl olarak takvimlerdeki yerini aldı.
Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası olarak çabamız ve enerjimiz, başta üyelerimizin sorunlarına sahip çıkmak çözüm üretmek ve mutlu etmeye yönelikti. Bu çabalarımız 2020 de artarak devam edecektir.
2020 yılını dinamizm ve umutla karşıladığımız şu saatlerde, sektörümüzün yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler bulmayı umut ediyor, bu inançla başta üyelerimiz olmak üzere tüm ülkemiz için sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yıl temenni ediyorum
.
Sektörümüzün yaşadığı sorunlara kalıcı çözümler bulacağımız, ülkemizdeki sorunlara çözüm üretebileceğimiz, her yaştan ve her kesimden insanımızı sevgiyle kucaklayacağımız bir yıl umut ediyor yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum.
Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla, 2020 yılının üyelerimize, ülkemize, milletimize ve tüm dünyaya hayırlar getirmesini diliyorum.”

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®