altyazılı porno

Çarşamba
Karla Karışık Yağmur
6°C | 7°C
Perşembe
Parçalı Bulutlu
0°C | 5°C
Cuma
Çok Bulutlu
1°C | 9°C

Başkan Çetin'den 1 Mayıs Mesajı

Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Genel Başkanı Kemal Çetin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı. 

1 Mayıs’ın Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olduğuna dikkat çeken Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, işçi ve emekçilerin fedakâr emek ve alın terleri sayesinde ülkemizin gelişip kalkındığını söyledi.

 Başkan Çetin’in mesajında şu cümleler yer aldı:

“1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle sembolik olarak düzenlenen törenlerle kutlanıyor. Dünyamız ve tüm insanlık büyük bir sağlık krizi ile yüz yüze.  
Bu yıl, 2020 yılının 1 Mayıs'ında fiziken olmasa da umutlarla dayanışmak gerekiyor. 
İşçilerimizin ve emekçilerimizin alın terinin ne kadar kutsal olduğu bugün bu zor dönemde açıkça görülüyor. Üretimin her aşamasında; tarladan fabrikaya, atölyeden inşaata ve daha pek çok sektörde büyük bir özveri ve fedakârlıkla çalışan; alın terini, emeği ve helal kazancı yücelten işçi ve emekçilerimiz, ülkemizin büyümesi ve kalkınmasına büyük katkılar sunuyor. 
Pandemi sürecinde sağlık emekçileri,  Emekçi Polis kardeşlerimiz, diğer kamu ve özel kurumlardaki fedakar emekçilerimiz, emeğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergiliyorlar. 
Toplu taşıma sektörü emekçilerimiz de fedakarca hizmetlerine devam ediyorlar. Bu duygu ve düşüncelerle, 1 Mayıs’ın ülkemiz ve tüm dünyada toplumsal birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin daha da pekişmesine katkı sunmasına, sağduyunun güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. Tüm işçi ve emekçilerimizin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü yürekten kutluyorum.” 
Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®