|


|


|

Başkan Çetin, “2021’de Sağlık ve Huzur Diliyorum”

Başkan Çetin, “2021’de Sağlık ve Huzur Diliyorum”

Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN) Genel Başkanı Kemal Çetin, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak üyelerinin ve milletimizin yeni yılını kutladı.

Pandemi nedeniyle yaşanan sıkıntıların 2021 yılında son bulmasını temenni etiğini belirten Genel Başkan Kemal Çetin, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevinçlerini ve üzüntülerini birlikte paylaştığımız 2020 yılını geride bırakırken, yeni umutlarla 2021 yılına giriyoruz. 2021 yılının ülkemize ve bütün dünyaya hayırlı olmasını ve hepimize sağlık, huzur ve refah getirmesini diliyorum. İnsanlık tarihinin en büyük sınavlarından olan ve etkisi hala devam eden Korona virüsün yıkıcı etkisiyle buruk bir yıl geçirdik. Hafızalarımızdan silinmeyecek pandemi sürecinin, 2021 yılında son bulmasını ümit ediyorum. İnşallah salgınla mücadele konusunda alınan tedbirlerle bu kötü günleri geride bırakacak, yaşama sevincimizi ve umutlarımızı her daim canlı tutacak, sevdiklerimizle daha sağlıklı ve huzurlu günlerde yeniden bir araya geleceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, geride bırakmak üzere olduğumuz 2020 yılında yaşadığımız salgınların, doğal afetlerin son bulduğu bir yıl diliyor;  2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Maske, mesafe, temizlik kurallarına uyan herkese teşekkür ediyorum.” 

Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®