altyazılı porno

Cuma
Az Bulutlu
7°C | 16°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
9°C | 16°C
Pazar
Parçalı Bulutlu
9°C | 15°C

Adıyaman Belediyesinden Toplu Taşımaya Destek Müjdesi!

Adıyaman Belediyesinden Toplu Taşımaya Destek Müjdesi!

Şubat ayı itibariyle tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüs salgınından dolayı ülkemizdeki tüm meslek grupları da sağlık ve ekonomik açıdan etkilendi.

Özellikle toplu taşıma sektörü üzerinde bu virüsün etkisi çok büyük olduğunu ifade eden Türkiye Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası (TTİŞVEREN Sendikası) Adıyaman Şube Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Bektaş, “Adıyaman Belediyesinden toplu taşımaya destek müjdesi” verdi.

Beraberindeki heyetle, Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’la görüşerek sektörün sorunlarını ve taleplerini ileten,  TTİŞVEREN Sendikası Adıyaman Şube Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Bektaş, “Toplu Taşıma Sektörümüz kökten durma, hatta işverenlerimiz iflasın eşiğine bile gelmiş durumda. Böylesi sıkıntılı bir süreçte, Adıyaman şehir içi ulaşımını hiç aksatmadan yerine getiren sendikamızın üyeleri büyük zarar gördü. Toplu Taşıma esnafımızın maruz kaldığı zararlarının daha da büyümemesi ve mübarek ramazan ayında evlerine bir ekmek götürmelerini sağlamak adına bir şeyler yapılması gerekli. Toplu Taşıma esnafımızın durumuna dikkat çekmek üzere sendikamızın yönetim kurulu üyeleri ile birlikte belediye Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç ile görüştük. Bu görüşmemizde anlattığımız Toplu Taşıma esnafının sorunlarına Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç duyarsız kalmadı. Ve Adıyaman Belediye Başkanımız Sayın Dr. Süleyman Kılınç,  Toplu Taşıma Esnafımıza Destek Müjdesi verdi.” Dedi.


Bektaş görüşmelere, Adıyaman merkezde toplu taşıma yapan Karapınar Minibüs Kooperatifi, Ziyaret Minübüs Kooperatifi, Kerkiş Minübüs (Esentepe) Kooperatifi, Karaali Minübüs Kooperatifi, Hastahane Minübüs Kooperatifi ile Perre Kolej Özel Hattı temsilcilerinin katıldığını söyledi.

VALİLİĞE DE DİLEKÇE VERİLDİ

Bu arada Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’la görüşmeden önce TTİŞVEREN Sendikası Adıyaman Şube Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Bektaş ve TTİŞVEREN Sendikası üyesi olan Adıyaman Toplu Taşıma esnafı tarafından Adıyaman Valiliğine sorunları anlatan ve taleplerini içeren bir dilekçe verildi.

Toplu Taşıma esnafının mağduriyeti ve taleplerinin yer aldığı Dilekçede şu cümlelere yer verildi.
“Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan COVID-19 salgınından dolayı Adıyaman il ve ilçelerinde bulunan tüm toplu taşıma esnafı üyelerimiz mağdur duruma düşmüşlerdir. Son çıkan torba yasada birçok ilin valilikleri aracılığıyla kendi illerinde bulunan toplu taşıma yapan üyelerimize yakıt, şoför maaşı desteği ve araç sübvanse desteği sağlatılmıştır. İflasın eşiğine gelen ve borçlarını ödeyemez duruma  düşen Adıyaman il ve ilçelerinden ekte isimleri bulunan faaliyetteki tüm Toplu Taşıma üyelerimize de gerekli desteğin makamınızca sağlatılması hususunda, gereğini bilgilerinize arz ederim.”Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®