|


|


|

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101’ inci Yılı Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101’ inci Yılı Kutlu Olsun

Türkiye Toplu Taşıma İşverenler Sendikası Genel Başkanı Kemal Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101’inci yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı;

Başkan Çetin mesajında şu ifadelere yer verdi:

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101’inci yıl dönümünü idrak ediyoruz.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun ve Milli egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 101. yıl dönümünde; Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın, kalpleri vatan, bayrak ve millet sevgisiyle dolu, görev ve sorumluluklarına yürekten bağlı, düşünceli insanlar olarak yetişmesi en büyük dileğimizdir.

Bu duygu ve düşünceyle; Ülkemizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Milli egemenliğimizin 101. yıl dönümünü en içten duygularımla kutluyorum. TBMM’nin kuruluşunda ve Kurtuluş Savaşımızın kazanılmasında emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı, şükran ve rahmetle anıyorum.”


Copyrigt © 2017 ttisveren.org.tr ®